Trendy i newsy

Badanie Firmy.net i Mergeto.pl – Wypełnij ankietę!

Mężczyzna pracujący przy komputerze
fot. istockphoto
510wyświetleń

Chcesz dowiedzieć się, co w najbliższym czasie stanie się głównym czynnikiem, który wpływa na decyzje zakupowe klientów? Jeśli jesteś właścicielem firmy lub odpowiadasz za działania marketingowe, będzie to dla Ciebie bardzo cenna informacja.

Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań w anonimowej ankiecie, która zajmie Ci 4 minuty:
>> Kliknij, aby wypełnić ankietę
Gdy już odpowiesz na pytania, jako pierwszy będziesz mógł bezpłatnie zapoznać się z  raportem “Marketing doświadczeń 2013” przygotowywany przez Firmy.net i Mergeto.pl. Raport oparty o wyniki ankiety jest zarezerwowany tylko dla innowacyjnych firm i ich decydentów.
Dziękujemy za Twoje zaangażowanie,
Zespół Firmy.net
P.S. Link do strony z raportem otrzymasz w styczniu 2014 na swoją skrzynkę mailową. Dowiesz się z niego, jakie decyzje podejmować, aby przekonać do swojej oferty jak najwięcej nowych klientów.
Badanie realizowane jest we współpracy z platformą Mergeto.pl
Mergeto jest platformą handlu grupowego, realizowanego w formie aukcji internetowych. Cena oferowanych w naszym serwisie towarów lub usług zależy od całkowitej ilości dóbr nabywanych przez wszystkich kupujących (grupę kupujących) biorących udział w aukcji. Do formowanej na potrzeby aukcji grupy zakupowej może przystąpić każdy użytkownik serwisu, chyba że organizator aukcji określi dodatkowe warunki uczestnictwa w aukcji. Nie jest wymagana znajomość z innymi członkami grupy, a uczestnictwo jest anonimowe. Cena zakupu ustalana jest automatycznie na podstawie całkowitej ilości transakcji dla wszystkich kupujących, dla których warunki zakupu pokrywają się z warunkami sprzedawcy / wygrywającego sprzedawcy.

Dodaj komentarz