Trendy i newsy

Kalendarz szkoleń i konferencji – lato/jesień 2019

fot. bialasiewicz / elements.envato.com
503wyświetleń

 
Wrzesień

 • 12.09 – eTradeShow
  Konferencja i targi skierowane do wszystkich działających w branży e-commerce, podczas których prelegenci poruszają tematy dotyczące marketingu online i offline w zakresie sprzedaży i doświadczeń zakupowych klienta.

 

 • 18–19.09 – Festiwal Marketingu 2019
  Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu, podczas którego uczestnicy mogą zapoznać się z najnowszą ofertą produktową wystawców targów: producentów artykułów promocyjnych, drukarni, producentów POS oraz firmy eventowych. Głównym wydarzeniem towarzyszącym targom jest konferencja Marketing Mix.

 

 • 19.09 – Konferencja MARKETING MIX
  Wydarzenie skierowane do agencji reklamowych, działów marketingu oraz dostawców usług i produktów reklamowych. Jego uczestnicy mają okazję poznać praktyczne rozwiązania marketingowe i kreatywne casy studies z branży.

Październik

 • 02.10 – Konferencja „Firma Przyszłości”
  Konferencja nastawiona na zdobywanie praktycznej wiedzy i networking dla firm reprezentujących wszystkie branże. Prezentuje trendy w biznesie i w marketingu, daje praktyczne wskazówki, wskazuje wyzwania, jakie w dobie internetu stoją przed małymi i średnimi biznesami.

 

 • 03–04.10 – Konferencja Mobiconf 2019 Kraków
  Coroczna konferencja dla projektantów i programistów mobile. Skupia liderów technologii mobilnych, właścicieli projektów i właścicielami firm, którzy zaznaczają swoją obecność na rynku aplikacji mobilnych.

 

 • 09–10.10 – Konferencja in Digital Marketing 2019
  Konferencja poświęcona marketingowi internetowemu skupiona na aktualnych trendach i najlepszych strategiach marketingowych. Występują nie niej świetni polscy i zagraniczni eksperci, których wiedza wsparta jest praktyką.

 

 • 10–11.10 – Kongres Online Marketing
  Wydarzenie oprócz garści inspiracji zapewniające ogromną dawkę merytorycznej wiedzy do wdrożenia w każdym biznesie. Poza prezentacjami ekspertów z branży oferujące praktyczne warsztaty dotyczące online marketingu.

 

 • 22–25.10 – I love Marketing
  Jedna z większych konferencji poświęconych marketingowi internetowemu. Wydarzenie jest skierowane do przedstawicieli małych oraz średnich firm oraz osób zajmujących się marketingiem w dużych firmach i korporacjach.

Dodaj komentarz