Trendy i newsy

Kalendarz szkoleń i konferencji. Wiosna 2019 – część 2

Kalendarz szkoleń i konferencji FIRMER 2/2019
fot. Headway / unsplash.com
455wyświetleń

 
Kwiecień

 • 25–26.04 – Kongres Profesjonalistów Public Relations 2019
  Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie influencer marketing. Jej uczestnicy będą mieli szansę szansa na lepsze poznanie zasad współpracy marek z influencerami oraz na wykorzystanie zdobytych informacji we własnych kampaniach marketingowych

Maj

 • 08–09.05 – infoShare 2019
  Największa konferencja IT w Europie Środkowo-Wschodniej dla deweloperów i architektów, skoncentrowana na technologii, nowych mediach oraz wsparciu dla młodych firm i start-upów.

 

 • 11–12.05 – Influencer LIVE Poznan
  Konferencja przygotowana z myślą o twórcach internetowych i wszystkich związanych z influencer marketingiem. Serwuje merytoryczne i praktyczne prelekcje ekspertów w swoich dziedzinach, jak: marketing internetowy, budowanie marki osobistej czy social media.

 

 • 13–15.05 – Europejski Kongres Gospodarczy
  Największe wydarzenie biznesowe w Europie Centralnej to trzydniowy cykl debat i spotkań poświęconych biznesowi, nauce, ekonomii i polityce.

 

 • 22–23.05 – in_DIGITAL MARKETING
  Konferencja poświęcona marketingowi internetowemu skupiona na aktualnych trendach i najlepszych strategiach marketingowych. Występują nie niej świetni polscy i zagraniczni eksperci, których wiedza wsparta jest praktyką.

Czerwiec

 • 03–06.06 – POLISHOPA Design Thinking Conference
  Konferencja daje szanse poszerzenia wiedzy w zakresie Design Thinking, Service Design oraz szeroko rozumianej innowacji. Specjaliści podczas wystąpień opowiadają o własnych doświadczeniach, wyzwaniach oraz perspektywach pracy w metodyce Design Thinking.

 

 • 05–06.06 – Forum IAB 2019
  Konferencja marketingowa, która wytycza standardy najlepszych praktyk i stanowi źródło inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce, podczas której eksperci prezentują najnowocześniejsze marketingowe rozwiązania i trendy.

 

 • 05–07.06 – Konferencja Soap! 2019
  Wydarzenie dotyczące content marketingu skierowane do autorów treści, architektów informacji, kierowników projektów, projektantów i profesjonalistów do spraw treści.

Dodaj komentarz