Trendy i newsy

Zostań Firmą Przyjazną Internautom 2015 [Konkurs]

483wyświetleń

fpi2015

Weź udział w V edycji konkursu Firma Przyjazna Internautom, wygraj prestiżowy tytuł i nagrody ufundowane przez Firmy.net. Wykorzystaj najbliższy miesiąc na uzupełnienie swojej prezentacji, krok po kroku spełniając proste wymagania programowe.

Zadbaj o perfekcyjny sposób prezentacji Twojej oferty, który pokochają e-klienci i Google. Masz czas do 17 kwietnia 2016 r. Laureatów konkursu ogłosimy 25 kwietnia.

 

Coroczne wyróżnienia dla najlepszych!

Program „Firma Przyjazna Internautom” trwa niezmiennie od 2010 roku. Od tego czasu portal Firmy.net przedstawia wskazówki, jak stworzyć prezentację przyjazną e-klientom i wyszukiwarce Google.
Kryteria programu mają za zadanie wskazywać drogę, jak uzupełniać oraz optymalizować firmowe prezentacje. Unikalne i dokładne opisy działalności w użyciem słów kluczowych oraz uzupełniony Katalog produktów i usług to pierwszy krok do TOP Google. Natomiast dbanie o pozytywne opinie od klientów oraz referencje od partnerów biznesowych to klucz do budowania zaufania oraz wiarygodne potwierdzenie profesjonalizmu i rzetelności firmy.
 

 • Do 17 kwietnia 2016 r. zadbaj o perfekcyjny sposób prezentacji swojej oferty.

 • 25 kwietnia 2016 r. zostanie przedstawiona lista 10 zwycięzców.

 
Komisja wyłoni te firmy, które spełnią wszystkie postawione kryteria programowe oraz w ostatnim roku wykazały się największą dbałością i starannością w dopracowaniu swojego wizerunku w internecie.
Konkurs kierowany jest do wszystkich przedsiębiorców, posiadających prezentację swojej firmy w portalu Firmy.net (płatną lub bezpłatną).
 

Patronat honorowy

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw wsparła ideę programu oraz konkurs Firma Przyjazna Internautom.
KIG - logo
logo FMSP

Jak zostać Firmą Przyjazną Internautom 2015?

Aby wziąć udział w konkursie, należy dołączyć do programu i stworzyć prezentację swojej firmy, spełniając 5 warunków, które aktualnie obowiązują w programie. Masz czas do 17 kwietnia 2016 r., do godziny 23:59. Zakwalifikowanie do konkursu odbywa się automatycznie w momencie osiągnięcia wszystkich kryteriów. Obecnie, firmy zaangażowane są w  zrealizowanie następujących wymagań, które wpływają na poprawę ich wizerunku w sieci:

 •    unikalne treści w prezentacji,
 •    kompletność i rzeczowość oferty,
 •    pozytywne opinie klientów,
 •    referencje od partnerów,
 •    wyróżnianie swojego wizerunku w internecie.

Więcej informacji o warunkach programu znajduje się na stronie: www.fpi.firmy.net/kryteria-oceny.html.
 

Dzięki tym działaniom firma osiąga wiele korzyści: jej prezentacja jest wysoko pozycjonowana w wynikach wyszukiwań oraz jest przyjazna internautom, ponieważ przedstawia odwiedzającym ją klientom wartościowe informacje.

 

Nagrody dla zwycięzców

Nagrodą główną jest prestiżowy tytuł „Firma Przyjazna Internautom 2015” wraz z dyplomem.
Każdy z finalistów otrzyma również:

 • pakiet Business na okres 1 roku bez opłat,
 • roczna kampania remarketingowa w postaci banerów reklamowych
 • kupon o wartości 200 zł na pozycjonowanie w portalu Firmy.net
 • usługę optymalizacji prezentacji przez specjalistę ds. pozycjonowania, aby była ona jeszcze bardziej widoczna w internecie.

Dodatkowo zwycięzcy będą promowani przez portal Firmy.net w magazynie FIRMER.
 

Warunkiem uczestnictwa w programie Firma Przyjazna Internautom jest posiadanie konta w serwisie Firmy.net. Uczestnictwo nie wiąże się z żadnymi kosztami, a założenie konta i prowadzenie prezentacji „Wpis” jest bezpłatne.

 

ZALOGUJ SIĘ LUB ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO I SPEŁNIJ WYMAGANIA:

baner_botom

2 komentarze

Dodaj komentarz