Trendy i newsy

Freelance szczytem marzeń. Recenzja książki: „Kierunek: Freelance”

Recenzja książki Kierunek: Freelance
fot. monkeybusinessimages/bigstockphoto.com
376wyświetleń

Freelance pozostaje w sferze marzeń wielu pracujących na etacie. Właśnie, „pozostaje w sferze marzeń”. Etat wydaje się być bezpieczną i stabilną pracą i rezygnacja z niego często przeraża. Założenie działalności to duże przedsięwzięcie, ogrom wysiłku, czasu i przy okazji sporo stresu. Zwłaszcza jeśli nie do końca wiesz, od czego powinno się zacząć.

 
Kierunek: Freelance. Sukces na własnych zasadach Ewy Brzozowskiej z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o pracy na swoim i zrobieniu pierwszych kroków w tym kierunku.
Czy freelance jest dla każdego?
Opinii jest wiele. Warto ich posłuchać i wziąć pod uwagę, najważniejsze to jednak przeanalizować, czy to się w ogóle będzie opłacać i czy dasz radę podjąć się prowadzenia własnej firmy. Wspaniale, jeśli możesz pracować, realizując swoje pasje. Gorzej, jeśli okaże się, że przeliczyłeś się z kosztami, że nikt nie chce od Ciebie kupować lub że brak Ci chęci i motywacji do działania. W książce znajdziesz instrukcję krok po kroku, jak stwierdzić, czy freelance jest rzeczywiście dla Ciebie. Dowiesz się, jak przeprowadzić analizę słabych i mocnych stron Twojego pomysłu, rozeznanie rynku oraz jak zabezpieczyć się finansowo.
Zaczynamy, idę na swoje
Jeśli już zdecydujesz się na pierwszy krok, czeka na Ciebie wiele wyzwań. Ewa w swojej książce nie owija w bawełnę i nie tworzy różowych wizji tego, jak będzie wyglądała praca na swoim. Znajdziesz jednak szereg porad, jak zorganizować swoją pracę, zbudować autentyczny i spójny wizerunek oraz przygotować portfolio. Poznasz zalety networkingu, odkryjesz źródła nowych klientów i zleceń, a także dowiesz się, co robić w przypadku najczęściej spotykanych problemów.
Podsumowując
Książka jest zarówno dla osób, które wiedzą niewiele o tym, czym jest freelance, i dla tych, które są już weteranami działania na własny rachunek. Znajdziesz w niej dużo teorii, praktycznej wiedzy, a także wskazówek i ćwiczeń, które pomogą rozjaśnić wiele spaw i stworzyć silną markę. Ewa napisała książkę w oparciu o własne doświadczenia, dzięki temu dowiesz się, jak dobrze zacząć własny biznes, ale też co możesz jeszcze poprawić, spoglądając z zupełnie nowej perspektywy. Kierunek: Freelance. Sukces na własnych zasadach to kompleksowy poradnik w dążeniu do osiągnięcia sukcesu i spełnienia zawodowego zgodnie ze swoimi pomysłami.
 
UWAGA, KONKURS!
okładka ksiązki Kierunek: Freelance Ewy Brzozowskiej
 
Mamy dla Was 3 egzemplarze książki Ewy Brzozowskiej Kierunek: Freelance. Sukces na własnych zasadach.
 
Odpowiedzcie na pytanie:
Praca na własny rachunek – więcej plusów czy minusów?
 
 
Na odpowiedzi czekamy od 8 do 15 maja 2019 roku pod postem konkursowym na fanpage’u magazynu „FIRMER”.
Rozwiązanie konkursu już 16 maja 2019 roku!
 
 
 

Dodaj komentarz