Trendy i newsy

Poznaj sekrety polskich milionerów – Konferencja "Bądź miliarderem"

Poznaj sekrety polskich milionerów - Konferecja Bądź miliarderem
fot. Bądź miliarderem
197wyświetleń

Poznaj sekrety polskich milionerówPrawdopodobnie wyjdziesz z tej konferencji uskrzydlony, ale i zdołowany zarazem. Uskrzydlony, bo dowiesz się, że są jeszcze na tym świecie uczciwi, szlachetni ludzie, którzy myśląc „biznes”, myślą o jak najlepszym zaspokajaniu potrzeb klientów, a nie wyciskaniu z nich wszystkiego czego się da. Jednak tej euforii może towarzyszyć także przygnębienie. Dlaczego? Zobaczysz, że wszystkie Twoje wymówki, utyskiwanie na zły system, urzędników, ubeków i agentów… mogą być jedynie zasłoną dymną dla własnego lenistwa i braku kreatywności.

23 listopada w warszawskim EXPO XXI odbędzie się wyjątkowa konferencja. Organizują ją Towarzystwa Biznesowe, a zatytułowana została intrygująco hasłem „Bądź milionerem”.
Jak mówi nam Maciej Gnyszka, założyciel Towarzystw Biznesowych: – Jeśli tytuł spowodował, że ktoś pomyśli sobie: „Ja milionerem? Przecież nigdy nim nie zostanę, to niemożliwe!”, to świetnie, bo chyba nie ma lepszego argumentu za tym, żeby na konferencji się pojawić.
Dlaczego? Jak zapewnia Gnyszka, będzie można na niej poznać ludzi z krwi i kości – Polaków, którzy w naszym kraju, którego niektórzy mają już powyżej uszu, osiągnęli gigantyczne sukcesy. Nie sprowadzone z USA gadające głowy, które nie znają naszych realiów. Ludzi, którzy nie należeli do żadnej partii, nie mieli sprzymierzeńców w jakiejś tajnej służbie. – Nic z tych rzeczy! – mówi Gnyszka – Będzie można poznać polskich milionerów, dla których takie rzeczy, jak uczciwość czy honor, to słowa które mają ogromne, bardzo konkretne znaczenie w codziennym życiu.
Celem organizatorów jest pokazanie możliwie różnych przypadków, różnych rynków i możliwie szerokiego wachlarza recept na osiągnięcie sukcesu, albo… podniesienie się po porażce.
Uczestnicy poznają bardzo różne historie i wynikłe z nich konkretne rady. Zarówno historie nieustannego wzrostu biznesu po podjęciu przed laty decyzji o porzuceniu pracy w państwowej firmie, jak i historie błyskawicznego, międzynarodowego rozwoju, niezawinionego upadku i utraty oszczędności, a później mozolnego dźwigania się – tłumaczy Gnyszka.
Konferencja „Bądź milionerem” to jednak wydarzenie nie tylko dla rekinów biznesu. To okazja do tego, by zastanowić się albo nad możliwymi kierunkami zmiany, ale wręcz rozpoczęcia kariery. Organizatorzy przygotowali kilka rodzajów biletów i zniżek po to, by do udziału w wydarzeniu zachęcić także młode osoby, szukające inspiracji w wyborze drogi życiowej. To podejście ma za sobą długofalową misję.
– To jaka będzie nasza przyszłość zależy także od tego, jacy ludzie będą zaludniali listy najbogatszych! Złodzieje i krętacze, czy ludzie prawi – tłumaczy Maciej Gnyszka. – Mam nadzieję, że Czytelnicy Firmera są gotowi, by poznać polskich milionerów i przyjąć wyzwanie!
Zapraszamy zatem do szybkich zapisów na to wydarzenie, bo cieszy się ono rzeczywiście dużym zainteresowaniem.

Nasza redakcja podjęła współpracę z organizatorami konferencji  „Bądź milionerem” i mamy dla Państwa niespodziankę. Osoby, które rejestrując swój udział w konferencji skorzystają z kodu rabatowego „firmy.net” (wpiszą go w pole formularza rejestracyjnego) zapłacą o 100 zł mniej!

Rejestracja  udziału w konferencji

Ponadto 3 pierwsze osoby otrzymają upominek w postaci książki „Nareszcie więcej zysku. 99 porad jak obniżyć koszty przedsiębiorstwa” wyd. BC Edukacja.
Szczegółowy program na stronie: http://badzmilionerem.pl

Dodaj komentarz