Trendy i newsy

Firmy.net wypuścił aplikacje na Windows 8 z największą bazą firm

widok-z-aplikacji-Firmy.net-na-Windows-81
fot. Firmy.net
295wyświetleń

Firmy.net udostępnił darmową aplikację dla użytkowników tabletów i komputerów z systemem Windows 8. Aplikacja umożliwia znalezienie dowolnej firmy, a także produktu lub usługi w Polsce w kilka sekund. Intuicyjny, prosty interfejs pozwala bez trudu i szybko wybrać spośród wielu firm tą, która idealnie spełnia wymagania wyszukiwania. Zostało to docenione przez Microsoft, który w sklepie Windows będzie ją specjalnie promował. Wkrótce baza Firmy.net ma także zostać udostępniona na platformie Android i iOS.

Największa baza firm w Windows Store

Aplikacja Firmy.net na Windows 8 jest dostępna w Sklepie Windows, w kategorii „Biznes”. Przy jej pomocy można łatwo i szybko znaleźć dowolną firmę. Wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce interesujące nas kryteria: branżę, usługę lub produkt, lokalizację. Na temat każdej z wyszukanych firm możemy dowiedzieć się więcej czytając jej opis, sprawdzając lokalizację na mapie, a także dane kontaktowe. Ciekawą funkcją jest również możliwość posortowania firm z wyników wyszukiwania w zależności od tego, w jakiej odległości od użytkownika się znajdują.

Co umożliwia aplikacja Firmy.net?

Z aplikacją Firmy.net znalezienie firmy nigdy nie było tak proste! Oto udogodnienia, które zaprojektowaliśmy:

  • Szybkie wyszukiwanie

Wpisz branżę, produkt lub usługę oraz lokalizację, w której szukasz, by jak najszybciej otrzymać wyniki.

  • Sortowanie

Pozwól zaprezentować sobie tylko te firmy, które znajdują się najbliżej lub są najpopularniejsze!

  • Dostęp do opinii

Dowiedz się, jak internauci ocenili firmę i wybierz najlepszą!

  • Mapę

Sprawdź, gdzie znajdują się firmy, które Cię interesują. Być może ta, której szukasz,  jest 100 metrów od Ciebie.
Nie da się ukryć, że w komunikacji firma-klient coraz częściej pośredniczą urządzenia przenośne. W Firmy.net nie mogliśmy przegapić tego trendu, dlatego od kilku miesięcy pracowaliśmy nad tworzeniem i rozwojem naszych aplikacji mobilnych. Chcemy, aby promujące się u nas przedsiębiorstwa mogły jeszcze skuteczniej prezentować swoją ofertę i docierać do nowych klientów. Pierwszym efektem naszej pracy jest udostępnienie aplikacji Firmy.net dla posiadaczy tabletów i komputerów z Windows 8. Już niedługo pojawi się aplikacja Firmy.net na systemy iOS i Android – zapowiada Michał Kurczycki, przedstawiciel firmy NNV AG, właściciela portalu Firmy.net.

Pobierz aplikację Firmy.net na Windows 8

10 komentarzy

  1. bardzo ładnie to wygląda. fajnie się używa. na dzień dzisiejszy nie mam uwag. Zobaczymy, jak sprawdzi się w praktyce 🙂 Zastanawiam się tylko, kiedy będę jej potrzebował w życiu codziennym…

  2. Choć jeszcze nie korzystałam z tej aplikacji, bo mam androida, to na myśl przychodzi mi jedna sytuacja. Ostatnio szukałam sklepów z płytkami do łazienki, aby pojechać i zobaczyć wystawki. Z głowy to znałam tylko jedną. a chcielismy odwiedzić parę salonów. Może z taką aplikacją, będac juz na mieście moglibysmy za jednym razem odwiedzić wszystkie sklepy.
    Najważniejsze tylko jest to, żeby były to dane aktualne tych firm! Bo w takich katalogach to różnie z tym bywa..

  3. OK. tylko użytkowników ze starszym Windowsem (mam XP) mają w serdecznym poważaniu, ale pewno nie jesteśmy w ich grupie docelowej

Dodaj komentarz