Trendy i newsy

Sprawdź, jak będzie kształtować się najbliższa przyszłość na Kongresie Przyszłości w Olsztynie

Kongres Przyszłości
603wyświetleń

Na początku czerwca odbędzie się II edycja Kongresu Przyszłości.  Na wydarzeniu pojawią się jedni z najlepszych polskich mówców i inspiratorów, trenerów i mentorów, znanych przedsiębiorców z regionu oraz dynamicznie rozwijające się start-upy.

Kongres Przyszłości to miejsce, gdzie zdobytą wiedzę i doświadczenia dzielą między sobą nauka, biznes i technologia, gdzie można czerpać inspiracje i podglądać innowacyjne pomysły. To także miejsce dla osób, które szukają motywacji i sposobu na wykorzystanie swojego potencjału.
Podczas Kongresu wystąpią m.in. gość specjalny, były członek Komisji Europejskiej i polityk – Günter Verheugen, dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa, prezenterka –  Dorota Wellman, aktorka –  Grażyna Wolszczak, prezenter i dziennikarz – Krzysztof Ibisz, aktor i prezenter – Piotr Gąsowski, Prezydent Konfederacji Lewiatan – Henryka Bochniarz, specjalista ds. marketingu, storyteller – Paweł Tkaczyk, mistrzyni świata kick-boxingu –  Iwona Guzowska, trener mentalny –  Jakub  B. Bączek,  czy też kierowca rajdowy – Krzysztof Hołowczyc.
II edycja olsztyńskiego wydarzenia odbędzie się już w dniach 7-8 czerwca. Najważniejsze z paneli tematycznych to:

Gospodarka

Praktycy biznesu – twórcy start-upów, właściciele wiodących firm w regionie oraz samorządowcy, podzielą się swoją wiedzą i zdobytymi doświadczeniami jak zacząć i co można zmienić, aby osiągnąć swoje cele biznesowe.

Technologie i rozwiązania przyszłości

Jak wykorzystać technologie w swoim biznesie? Co można zrobić, by pracować szybciej oraz wydajniej? Czy warto inwestować w social media?  O tym opowiedzą osoby, które świetnie poznały odpowiedzi na powyższe pytania.

Warsztaty dla kobiet – Bez Gorsetu

Podczas tego panelu omówione zostaną szanse i ograniczenia, które świat stawia przed kobietami.  Porozmawiamy o sukcesach w pracy i możliwościach rozwoju, również na urlopie macierzyńskim. Kobiety, które zawojowały świat biznesu, telewizji, a także ringu bokserskiego opowiedzą o swoich przeżyciach i zmotywują do działania.
Małe Miasta
Jak będzie wyglądać przyszłość w małych miastach? Czy w małej miejscowości można żyć ze swojej pasji?

Podejmij wyzwanie

Biznes to nie wszystko, zdrowie jest równie ważne. Trenerzy, pasjonaci sportu i zdrowego stylu życia podpowiedzą, co zrobić, aby poczuć się lepiej we własnym ciele i mieć więcej energii do działania.
 
Więcej informacji na stronie Kongresu http://kongresprzyszlosci.pl/
Kongres Przyszłości 2018
 

Dodaj komentarz