Trendy i newsy

Kalendarz szkoleń i konferencji. Wiosna 2019

fot. bialasiewicz / elements.envato.com
471wyświetleń

Luty

 • 13–15.02 – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw
  Jedna z największych imprez na rynku reklamy i druku. W przestrzeni targowej łączy wystawców i zwiedzających, dając im możliwość szerokich inspiracji, wymiany kontaktów, poznania nowych rozwiązań i gorących trendów w branży.

Marzec

 • 07.03 – Ecommerce Trends
  Coroczna konferencja poświęcona nowościom w handlu internetowym. Skupia się na najświeższych rozwiązaniach technologicznych i trendach rynkowym. Za cel stawia sobie poprawę jakości sklepów internetowych.

 

 • 07–08.03 – Mobile Trends Conference
  Wydarzenie, które skupia wszystkich zainteresowanych sektorem mobile. Jest miejscem wymiany doświadczeń, wiedzy i inspiracji dotyczących aplikacji mobilnych. Prezentuje najnowsze trendy i rozwiązania do zastosowania w branży m-commerce.

 

 • 13–15.03 – I love Marketing & Social media
  Jedna z większych konferencji poświęconych marketingowi internetowemu. Wydarzenie jest skierowane do przedstawicieli małych oraz średnich firm oraz osób zajmujących się marketingiem w dużych firmach i korporacjach.

 

 • 21.03 – Social Media Show
  Konferencja poświęcona mediom społecznościowym i marketingowi. Praktycy z branży dzielą się swoimi wiedzą i doświadczeniem z zakresu budowania wizerunku marki w przestrzeni social media oraz komunikacji z klientami.

 

 • 28–29.03 – Kongres Best of Online Marketing
  Wydarzenie oprócz garści inspiracji zapewniające ogromną dawkę merytorycznej wiedzy do wdrożenia w każdym biznesie. Poza prezentacjami ekspertów z branży oferujące praktyczne warsztaty dotyczące online marketingu.

 

 • 29.03 – Nowe Trendy w Turystyce
  Konferencja skupiająca się na działaniach marketingowych dedykowanych branży turystycznej. Obejmuje szereg prelekcji oraz warsztatów praktycznych dotyczących najnowszych trendów i kierunków w komunikacji turystycznej.

 
Kwiecień

 • 10–11.04 – M@il My Day
  Konferencja email marketingowa łącząca inspirujące prelekcje z praktycznymi warsztatami. Jej uczestnicy mają szansę dowiedzieć się, jak wykorzystać e-mail do zwiększenia sprzedaży i jak łączyć go z innymi działaniami marketingowymi.

 
Maj

 • 08–09.05 – infoShare 2019
  Największa konferencja IT w Europie Środkowo-Wschodniej dla deweloperów i architektów, skoncentrowana na technologii, nowych mediach oraz wsparciu dla młodych firm i start-upów.

 

 • 13–15.05 – Europejski Kongres Gospodarczy
  Największe wydarzenie biznesowe w Europie Centralnej to trzydniowy cykl debat i spotkań poświęconych biznesowi, nauce, ekonomii i polityce.

 

 • 22–23.05 – in_DIGITAL MARKETING
  Konferencja poświęcona marketingowi internetowemu skupiona na aktualnych trendach i najlepszych strategiach marketingowych. Występują na niej świetni polscy i zagraniczni eksperci, których wiedza wsparta jest praktyką.

Dodaj komentarz