Trendy i newsy

My Meeting Rooms – Miejsca spotkań w zasięgu reki

My Meetings Room
fot. My Meetings Room
160wyświetleń
Miejsca spotkań w zasięgu reki
fot. materiał prasowy

My Meeting Rooms to pierwsza platforma w Polsce, która w prosty sposób pozwoli wyszukać, zarezerwować i wynająć miejsce na spotkanie biznesowe albo miejsce do pracy. Platforma rozpoczęła działalność w połowie lutego.

Dzięki My Meeting Rooms, powierzchnie biznesowe mogą dodać zarządcy nieruchomości z całej Polski. W maju ubiegłego roku twórcy start-up’u znaleźli się w gronie laureatów konkursu „10za50za10”.

Pomysł z życia wzięty

Jeszcze nie tak dawno problem z miejscem na spotkania biznesowe był tak naprawdę moim własnym problemem. Jako młody przedsiębiorca przebywałem w głośnych kawiarniach z laptopem na kolanach. Często bez dostępu do prądu i Internetu. Doskwierało mi, że miejsca te nie oferowały odpowiedniego komfortu, tak bardzo potrzebnego w trakcie spotkań biznesowych. – podkreśla Michał Witewski, twórca platformy.
Pomysł na stworzenie platformy okazał się na tyle atrakcyjny, że zdobył uznanie jurorów konkursu „10za50za10”. Całą nagrodę twórcy My Meeting Rooms przeznaczyli na rozwój platformy. Obecnie na platformie dostępne są lokalizacje w Warszawie, a w najbliższym czasie dołączą również powierzchnie biznesowe z głównych ośrodków miejskich. W serwisie My Meeting Rooms znajdują się m.in sale konferencyjne BOOM mieszczące się na ostatnim piętrze historycznego budynku PAST-y.

Dla kogo?

Platforma My Meeting Rooms skupia w jednym miejscu zarówno osoby zainteresowane wynajmem miejsc na spotkania biznesowe, wydarzenia eventowe i miejsc do prac oraz właścicieli i zarządców nieruchomości oferujących przestrzenie biznesowe i miejsca do pracy na wynajem.
Platforma i funkcjonalności które za nią stoją są naturalnym rozwiązaniem dla firm i osób, które nie tylko stawiają w biznesie pierwsze kroki, ale dla wszystkich którym zależy na pewnym standardzie i profesjonalizmie. Serwis dedykowany jest również osobom prowadzącym biznes w innym mieście niż jego klienci, czy agencjom eventowym i PRowym, które poszukują ciekawych miejsc na wydarzenia branżowe. Ale My Meeting Rooms to przede wszystkim narzędzie dla tych, którzy stawiają w pierwszej kolejności na czas i prostotę, chcą szybko i wygodnie znaleźć i wynająć miejsce na spotkanie, wydarzenie albo do pracy – mówi Witewski.
Poza powszechnymi co-workami i miejscami z salami konferencyjnymi, twórcy pozyskują na platformę właścicieli i zarządców mniej standardowych lokalizacji, np. restauracji z salami spotkań czy nowoczesnych kompleksów sportowych z bogatym zapleczem konferencyjnym. Jak sami podkreślają, jedynym ograniczeniem rejestracji miejsc na My Meeting Rooms jest odpowiedni standard powierzchni przeznaczonej pod wynajem. Rejestracja jest darmowa.

Zamów dodatkowe wyposażenie

Jednym z założeń platformy jest wskazanie najlepszych lokalizacji poprzez system ratingowy. Po zakończonej usłudze użytkownicy będą mieli możliwość oceny jakości jej wykonania. Co warte podkreślenia, w przypadku miejsc na spotkania biznesowe platforma daje także możliwość wyboru dodatkowego wyposażenia m.in. projektorów, flipchartów oraz nagłośnienia. Korzystając z My Meeting Rooms użytkownicy będą mogli zamówić usługę cateringową albo zaaranżować wystrój przestrzeni. Twórcy platformy, w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim stronom transakcji, zdecydowali się na wprowadzenie płatności za pośrednictwem rachunku powierniczego. Do wynajęcia przestrzeni nie potrzeba karty kredytowej.
my-meeting-rooms-logo

Dodaj komentarz