Trendy i newsy

Najpopularniejszy polski serwis finansowy pierwszym partnerem Firmy.net Firmy.net w portalu Money.pl

549wyświetleń

fota11INFORMACJA PRASOWA LISTOPAD 2008
Firmy.net – portal kompleksowo promujący firmy w Internecie – podpisał umowę partnerską z serwisem finansowym Money.pl. Współpraca polega na udostępnianiu użytkownikom Money.pl bazy danych firm i instytucji Firmy.net.
Odwiedzający portal Money.pl mogą szybko odnaleźć przedsiębiorstwo oferujące interesującą ich usługę lub produkt za pomocą wyszukiwarki, która została zamieszczona w dziale Firma. Po wpisaniu do wyszukiwarki nazwy firmy, produktu lub usługi, wyświetlane są informacje pochodzące z portalu Firmy.net.
Bardzo ważne jest dla nas, aby wszyscy odwiedzający Money.pl mogli w prosty i szybki sposób znaleźć maksimum przydatnych informacji. Dzięki partnerstwu z Firmy.net, każdy internauta, chcąc wyszukać firmę, usługę lub produkt, może to zrobić bezpośrednio z portalu Money.pl. Co więcej, dociera on do pełnych informacji o poszukiwanej firmie – zawierających nie tylko dane teleadresowe, ale także opis firmy oraz informacje o profilu działalności i branży. Wydaje mi się, że to funkcjonalne narzędzie spotka się z dużym uznaniem ze strony naszych użytkowników – mówi Jan Augustynowski Project Manager Money.pl Sp. z o.o.
Umowa partnerska z Money.pl to pierwszy etap budowania sieci partnerów portalu Firmy.net. – Dzięki partnerstwu strategicznemu z największymi polskimi serwisami internetowymi – takimi jak Money.pl – przedsiębiorstwa obecne w naszym serwisie zyskują jeszcze większe możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Z kolei dla naszych partnerów to możliwość wzbogacenia swojego serwisu o użyteczny, branżowy katalog firm i instytucji. Dlatego w najbliższej przyszłości planujemy podpisanie kolejnych umów z innymi popularnymi portalami internetowymi. Na takiej współpracy korzystają obie strony. Informacje o warunkach udostępniania katalogu branżowego portalu Firmy.net można znaleźć pod adresem http://www.firmy.net/partnerstwo-strategiczne.html – komentuje Michał Kurczycki, przedstawiciel twórcy Firmy.net, szwajcarskiej firmy NNV AG.
Money.pl to jeden z najpopularniejszych portali finansowych i biznesowych w polskim internecie. Korzysta z niego 2,3 mln użytkowników miesięcznie (Megapanel PBI/Gemius, próba: lipiec 2008). Money.pl istnieje od 2000 roku i jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o nowe treści. Dziś jest to internetowy portal dla każdego, kto potrzebuje informacji związanych z finansami, prawem, pracą, nieruchomościami, biznesem oraz polityką. Money.pl to także platforma wymiany opinii oraz doświadczeń. Głównym udziałowcem Money.pl jest niemiecka grupa wydawnicza Handelsblatt. Więcej informacji o portalu można znaleźć na stronie http://www.money.pl.

3 komentarze

  1. Posiadając średnią lub dużą firmę, dobrze zaopatrzyć się w firmę oferującą usprawnienie wszystkich prac które mogę przyciągnąć klientów i uatrakcyjnić im współpracę z nasza firmą. Znam firmę która zajmuje się takimi rzeczami jak programy lojalnościowe, korespondencja seryjna, archiwizacja dokumentów i wiele innych. Polecam ich stronę http://www.inforsys.pl.

  2. Według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie. Outsourcing jest dość wygodny, kosztuje ale w dłuższej perspektywie korzystamy na tym.

Dodaj komentarz