Trendy i newsy

Nowy partner Firmy.net

503wyświetleń

fota11a

Każda firma, która ma konto w portalu Firmy.net jest dodatkowo promowana w innych portalach.
W ramach tzw. Partnerstwa Strategicznego Firmy.net sukcesywnie dociera do najbardziej popularnych serwisów internetowych w Polsce.
Dzięki współpracy z innymi potentatami z branży internetowej, przedsiębiorstwa zarejestrowane w Firmy.net stale zwiększają zasięg swoich ofert o nowe miejsca w sieci. Pozwala to dotrzeć do zupełnie nowych grup klientów skupionych wokół treści prezentowanych przez partnera Firmy.net
Katalog firm wyświetlany przez naszych partnerów jest przyjazny wyszukiwarkom. Okazuje się, że szukając niektórych produktów lub usług w pierwszej dziesiątce wyników odnajdziemy – oprócz Firmy.net – również katalogi partnerskie.
Dlatego firmy promujące się w Firmy.net docierają nie tylko do użytkowników portali partnerskich, ale zyskują również wymierne korzyści z wyszukiwarek.
Do tej pory katalog firm wyświetlały tak znane portale, jak Money.pl, Dziennik Internautów, IPO.pl, przepisnabiznes.pl, InvestMap.pl, rolnicy.com, forumsamochodowe.com, a także znane portale ze stajni NNV np. nieruchomosci-online.pl, autoteam.pl, poznajkraj.pl
Infor Ekspert nowym partnerem Firmy.net

Niedawno podpisaliśmy kolejną umowę w ramach parnerstwa strategicznego Firmy.net z firmą INFOR Ekspert Sp. z o.o., który wraz z innymi pięcioma spółkami tworzy jeden z największych w Polsce holdingów medialnych INFOR PL S.A.
Nowy katalog firm można znaleźć pod adresem:  firmy.infor.pl
Serwisy profesjonalne spółki Infor Ekspert już od ponad 10 lat są źródłem najważniejszych i najszybszych informacji z zakresu prawa, gospodarki, księgowości, finansów oraz prawa pracy w Polsce. Szybkość informacji to misja oraz znak rozpoznawczy serwisów Infor Ekspert.
Infor Ekspert prowadzi takie serwisy jak:
Księgowość (www.ksiegowosc.infor.pl)
Kadry.infor.pl (www.kadry.infor.pl)
MojaFirma.infor.pl (www.mojafirma.infor.pl)
Samorząd.infor.pl (www.samorzad.infor.pl)
oraz płatne usługi dla profesjonalistów:
InforLEX
ISK (Internetowy Serwis Księgowego)
ISKB (Internetowy Serwis Księgowego Sfery Budżetowej)
ISC (Internetowy Serwis Controllingu)
Dla firm, które promują się w Firmy.net tak znakomity partner jak Infor Ekspert, to możliwość dotarcia do nowych grup potencjalnych klientów licznie odwiedzających serwisy popularnego Infor.pl

5 komentarzy

Dodaj komentarz