Trendy i newsy

Rozkochaj w sobie e-klientów i Google. Zostań Firmą Przyjazną Internautom 2014!

511wyświetleń

Firma Przyjazna Internautom 2015

Dla e-klientów, a także dla Google, liczy się przede wszystkim treść Twojej oferty. Zadbaj o perfekcyjny sposób jej prezentacji. Portal Firmy.net pomoże Ci spełnić wymagania w internecie, aby e-klienci szybko trafiali na Twoją prezentację i chętniej korzystali z Twoich usług.

Weź udział w IV edycji konkursu Firma Przyjazna Internautom, wygraj prestiżowy tytuł i nagrody ufundowane przez Firmy.net. Wykorzystaj najbliższy miesiąc na uzupełnienie swojej prezentacji. Masz czas do 23 kwietnia 2015 r. Laureatów konkursu ogłosimy 28 kwietnia.

 

Coroczne wyróżnienia dla najlepszych!

Program „Firma Przyjazna Internautom” trwa cały rok. Pomaga Ci stworzyć prezentację przyjazną e-klientom i wyszukiwarce Google. Kryteria programu mają za zadanie wskazywać drogę, jak uzupełniać oraz optymalizować firmowe prezentacje. Unikalne i dokładne opisy działalności w użyciem słów kluczowych oraz uzupełniony Katalog produktów i usług to pierwszy krok do TOP Google. Natomiast dbanie o pozytywne opinie od klientów oraz referencje od partnerów biznesowych to klucz do budowania zaufania oraz wiarygodne potwierdzenie profesjonalizmu i rzetelności firmy.
28 kwietnia 2015 r. wyłonione zostaną firmy, które spełniły wszystkie postawione kryteria programowe oraz w ostatnim roku wykazały się największą dbałością i starannością w dopracowaniu swojego wizerunku w internecie. Konkurs kierowany jest do wszystkich przedsiębiorców, posiadających prezentację swojej firmy w portalu Firmy.net.
Patronat honorowy nad konkursem objęli:
 
Ministerstwo Gospodarkiiab_logo 115x110
25lat_i_logo_KIG

Jak zostać Firmą Przyjazną Internautom 2014?

Aby wziąć udział w konkursie, należy dołączyć do programu i stworzyć prezentację swojej firmy, spełniając 5 warunków, które aktualnie obowiązują w programie. Masz czas do 23 kwietnia 2015 r., do godziny 23:59. Zakwalifikowanie do konkursu odbywa się automatycznie w momencie osiągnięcia wszystkich kryteriów. Obecnie, firmy zaangażowane są w  zrealizowanie następujących wymagań, które wpływają na poprawę ich wizerunku w sieci:

  • unikalne treści w prezentacji,
  • kompletność i rzeczowość oferty,
  • pozytywne opinie klientów,
  • referencje od partnerów,
  • wyróżnianie swojego wizerunku w internecie.

Więcej informacji o warunkach programu znajduje się na stronie: www.fpi.firmy.net/kryteria-oceny.html.
Dzięki tym działaniom firma osiąga wiele korzyści: jej prezentacja jest wysoko pozycjonowana w wynikach wyszukiwań oraz jest przyjazna internautom, ponieważ przedstawia odwiedzającym ją klientom wartościowe informacje.

Nagrody

Nagrodą główną jest prestiżowy tytuł „Firma Przyjazna Internautom 2014” wraz z dyplomem. Każdy z finalistów otrzyma również pakiet Business na okres 1 roku bez opłat, kupon o wartości 200 zł na pozycjonowanie w portalu Firmy.net oraz usługę optymalizacji prezentacji przez specjalistę ds. pozycjonowania, aby była ona jeszcze bardziej widoczna w internecie. Dodatkowo zwycięzcy będą promowani przez portal Firmy.net w magazynie FIRMER.
Warunkiem uczestnictwa w programie Firma Przyjazna Internautom jest posiadanie konta w serwisie Firmy.net. Uczestnictwo nie wiąże się z żadnymi kosztami, a założenie konta i prowadzenie prezentacji „Wpis” jest bezpłatne.
 
Dołącz do programu FPI

Dodaj komentarz