ABC biznesu

Ile można zyskać na sprzedaży on-line…

236wyświetleń

Firma, o której piszę działa w sektorze tworzenia projektów oraz naklejek dekoracyjnych na zasadzie bezpośredniego kontaktu producenta z klientem. Została założona w 2008 r. Okazało się, że była to doskonała decyzja, ponieważ działalność w bardzo szybkim tempie rozwinęła się nie tylko na rynku lokalnym, ale także w całej Polsce. Podsunęło to właścicielowi pomysł na sklep on-line.
Firma cieszy się świetną opinią klientów w całym kraju. Nowoczesne i indywidualne podejście do klienta oraz wysoka jakość produktów sprawia, że każdy klient ma chęć wrócić, aby zakupić kolejny produkt. A jest w czym wybierać, bo każdego dnia na stronie firmy pojawiają się nowe naklejki do dekoracji wnętrz oraz do ozdabiania samochodów.
Oferta skierowana jest do ludzi w każdym wieku. Z całej palety propozycji każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Na stronie firmy znaleźć można m.in. naklejki do dekoracji wnętrz, naklejki ozdobne na auta, foto kubki na indywidualne zamówienie. Zajmujemy się również promowaniem firm poprzez reklamę zewnętrzną, a także reklamę na pojazdach.
Wielkie znaczenie w sprzedaży w sklepach internetowych ma zaprezentowanie produktu w taki sposób, w jaki będzie wyglądał w rzeczywistości. Klient nie może go zobaczyć na własne oczy ani dotknąć, dlatego w przypadku naklejek najlepszym rozwiązaniem są wizualizacje.

5 komentarzy

  1. Dziś handlowanie w sieci to już nauka. Wygrywają Ci co są generacją Z (XYZ). Sklep i Allegro, to przeżytek. Dziś handluje się stosując formy skutecznego sieciowego marketingu ale w odniesieniu do własnych Grup zakupowo – sprzedażowych. No bo co to za handel gdy Ty sprzedajesz na Allegro a za 2 godz. sprzedaje cała chmara. Pokazanie sprzedaży w taki sposób motywuje. http://www.handlujemy24.pl/dragony.html
    Możesz przetestować, a jeśli uznasz, ze warto spróbować – zapraszam – oddaję wiedzę za darmo…wdrażam handlując.
    A.P.
    Przykład – Kupujący.
    https://sites.google.com/site/barkamhandlujemy24pl/home/kalendarium/grupa—vibac

  2. Mozna zyskac wiele, o czym przekonuje podpatrywanie zachodnich rynków. E-commerce, w Polsce zyskuje na sile, jeśli więc mamy biznesowego nosa – warto wejśc na falę teraz, by potem popłynąć z nią na szczyt. rynek e-commerce w ciągu ostatniego roku rozszerzył się o około 36%, i wygląda na to, że to dopiero początek.

Dodaj komentarz