Aktualności

Festiwal Przedsiębiorczości Boss Poznań. 24-28 marca

Festiwal Boss, Forum Business Centre Club
fot. Festiwal Boss
731wyświetleń

festiwal bossJuż w najbliższy poniedziałek rozpocznie się XI edycja Festiwalu BOSS organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club. Jest to unikalny projekt mający na celu promowanie przedsiębiorczości oraz innowacyjności wśród młodych ludzi. Festiwal BOSS rozpocznie się 24 marca i potrwa pięć dni. W tym czasie zaplanowanych zostało wiele atrakcyjnych, bezpłatnych szkoleń, warsztatów oraz prelekcji, które będą prowadzone przez profesjonalistów i praktyków biznesu.

Festiwal BOSS odbędzie się na największych poznańskich uczelniach: Uniwersytecie Ekonomicznych, Politechnice Poznańskiej oraz Wyższej Szkole Bankowej. W tym roku w ofercie znajdziemy aż 6 modułów tematycznych: Biznes&StartUp, Menedżer 2.0, PR&SocialMedia, Inżynieria&Innowacja, Coaching&Rozwój oraz Marketing&Sprzedaż. Wśród 40 prelekcji znajdzie się między innymi spotkanie z Janem Fijorem pt. „Czy każdy może być milionerem?”, warsztat „Pokaż się z dobrej strony – czyli jak wykorzystać portal LinkedIn do prezentacji swojego potencjału i osiągnięć” Beaty Frankiewicz, czy prelekcję Krzysztofa Kasperuka „Zakochaj się w sprzedaży! Techniki sprzedaży relacyjnej”. Jeżeli ciekawi Was jak z idei wspólnego grania na tablecie powstał produkt, który jako pierwszy jest sprzedawany w Apple Store, to koniecznie nie może Was zabraknąć na spotkaniu z Patrykiem Strzelewiczem – wynalazcą DICE +, pierwszej na świecie elektronicznej kostki do gier. Fanów sportu i nie tylko, zachęcamy do wzięcia udziału w prelekcji Piotra Mateckiego, który przez siedem lat rozwijał marketing klubu Lech Poznań i przybliży wszystkim uczestnikom tematykę związaną z sponsoringiem sportowym oraz sprzedażą i kreowaniem produktu sportowego.
Dodatkowo w ramach Festiwalu zapraszamy na ekscytujące eventy towarzyszące. Pierwszego dnia Festiwalu zapraszamy do Business Link Poznań na StartUp Mixer – imprezę na której spotkacie założycieli poznańskich startupów. Dla fanów gier polecamy Casino Royale Party w Cooliozum.
To nie koniec atrakcji, jakie BOSS ma do zaoferowania w tym roku! W trakcie trwania warsztatów oraz prelekcji będzie okazja do wygrania wartościowych książek o tematyce biznesowej wydawnictw Zysk i S-KA oraz Rebis, a także bonów podarunkowych od księgarni Matras.
Aby wziąć udział w Festiwalu BOSS, wystarczy wejść na stronę www.bosski.evenea.pl i zapisać się na wybrane szkolenia. Zapisy ruszają już 13 marca. Ilość miejsc ograniczona!

Dodaj komentarz